tel.kom 601 735 732

e-mail biuro@jajahurtdetal.pl

Hurt Detal

Adrian Alejski

Kontakt

"Hurt-Detal" Adrian Alejski

ul. Kanałowa 44 A

62-060 Stęszew 

 

Telefon: 601 735 732

             

 

e-mail: biuro@jajahurtdetal.pl

 

Dostawa na terenie Poznania i okolic

GRATIS

 

 

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szanowni Państwo, jeśli otrzymali Państwo wiadomość e-mail od Hurt Detal Adrian Alejski z siedzibą w Stęszewie lub od osoby działającej na rzecz firmy, informujemy, że informację o Państwa danych teleadresowych otrzymaliśmy bezpośrednio od Państwa lub z innych źródeł publicznie dostępnych. Kontaktujemy się z Państwem wyłącznie w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość lub z własnej inicjatywy celem wykonania umowy, której Państwo są stroną lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, a także celem realizacji prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Hurt Detal Adrian Alejski, które mogą istnieć, gdy zachodzi istotny i odpowiedni rodzaj powiązania między osobą, której dane dotyczą, a Hurt Detal Adrian Alejski, na przykład gdy osoba, której dane dotyczą, jest klientem Hurt Detal Adrian Alejski lub działa na jego rzecz.

 

Państwa dane takie jak imię, nazwisko, dane teleadresowe, w tym adres e-mail, dane rejestrowe (w przypadku przedsiębiorców) przetwarzane są przez Hurt Detal Adrian Alejski z siedzibą w Stęszewie.

 

W przypadku potrzeby zwrócenia się z zapytaniem lub uzyskaniem informacji od Administratora danych niżej podaje się dane do kontaktu:

*Poczta tradycyjna: Hurt Detal Adrian Alejski, Kanałowa 44a, 62-060 Stęszew

*Poczta elektroniczna: biuro@jajahurtdetal.pl

*Telefon: +48 601 735 732

 

Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej (np. czas wykonania umowy, zamówień), a dłużej tylko w przypadkach uzasadnionych interesem prawnym Hurt Detal Adrian Alejski.

 

Hurt Detal Adrian Alejski stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne celem ochrony Państwa danych osobowych, a personel Hurt Detal Adrian Alejski przetwarzający dane osobowe jest należycie przeszkolony i zobowiązany do stosowania, obowiązujących w firmie procedur bezpieczeństwa oraz przepisów prawa.

 

Niezależnie od powyższego każdy zainteresowany, którego dane osobowe są przetwarzane przez Hurt Detal Adrian Alejski ma prawo do:

-dostępu do danych osobowych oraz informacji czy jego dane osobowe są przetwarzane;

-sprostowania nieprawidłowych danych osobowych;

-usunięcia danych osobowych;

-ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

-przenoszalności danych osobowych;

-sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

 

Adrian Alejski Hurt Detal -  wszelkie prawa zastrzeżone

jaja Poznań